پرکلاغی

نویسنده‌ی وبلاگ پرکلاغی در بلاگفا هستم.

Ice cream

رفتم بستنی گرفتم٬ روش عکس بستنی به شکل هندونه بود که قرمزه و دورش سبزه. بستنی رو که درآوردم تماما سبز بود و مزه طالبی میداد!

   + پرکلاغی ; ۸:٥٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٠ امرداد ۱۳٩٠
comment نظرات ()

Tom Sawyer

دبیرستان بودیم که یه روز دبیر ادبیاتمون وسط درس یه مثال آورد و گفت "مثل تام سایر که گلاه گیس معلمش رو سر کلاس از روی سرش برداشت". بعد فوری از ما پرسید که کسی کتاب تام سایر رو خونده یا نه. هیشکی دستش رو بلند نکرد. و من حرص خوردم که چرا لا به لای این همه کتابی که خوندم چرا تام سایر رو زودتر پیدا نکرده بخونم. دبیرمون سرزنشمون کرد و به همه مون توصیه کرد بخونیمش. توی همه این سالها پس ذهنم بود که یه روز تام سایر بخونم٬ حداقل به خاطر اون قسمت کتاب که دبیرمون برامون تعریف کرد. این روزها دارم تام سایر میخونم. بامزه است. پسرک شیطونی که رفیقی به اسم هاکلبر فین داره و در اتیش سوزوندن نظیر نداره! شما هم وقت کردید تام سایر بخونید. به توصیه من که به توصیه دبیر ادبیاتش گوش کرد!

   + پرکلاغی ; ٧:٥٠ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٩ امرداد ۱۳٩٠
comment نظرات ()

facebook

یه دوستی دارم که هر کی توی فیس بوک واسش درخواست دوستی بفرسته اددش میکنه٬ فرقی هم نمی کنه اون فرد رو میشناسه یا نه. طبیعیه که الان توی فیسبوکش حدود هزار و خوزده ای دوست داره و با توجه به این که خودش هنر خونده طبیعتا اکثر دوستاش هم هنری هستند. امروز دیدم یه عکس گذاشته که حدود دویست تا لایک خورده و کلی کامنت خورده. بعضی از کامنتها رو اینجا مینویسم٬ آخریهاش٬ مخصوصا اون کامنت آخری خیلی به نظرم با مزه اومد:

- خوشگله

- wow... nice pic

- مـَسخ

- عکست منو یاد آدامس انداخت...

- شبیه تابلو مرگ مارا "ژاک لویی داوید" یا شاید تابو مادام ویسلر

- همیشه موفق... همیشه آوانگارد... برایت آرزوی موفقیت بیشتر دارم...

- عکس خیلی خوبیه فقط باید مستقیم به دوربین نگاه می کردین آنوقت بسیار عالی می شد

- جسارتتان قابل ستایش است و شگفتا که در عکسها با همه تابو شکنی و گذر از جامعه ی دگم اندیش خودتان هستید

   + پرکلاغی ; ٧:۱٢ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٩ امرداد ۱۳٩٠
comment نظرات ()